Mialam zarejestrować auto które klient kupił od znajomego , ale ze nie wiedział że nie podlega pod Augsburg to była nie załatwiona sprawa. Trzeba będzie szukać nowego terminu w urzędzie gdzie klient podlega. Najbardziej jednak lubię załatwiać sprawy w urzędzie pracy.
Użytkownik Brainly Użytkownik Brainly 50zł-20,40=29,60odp:Reszty dostał 29,60.
Klient kupił 220 szt. produktów po 35,00 zł/szt. netto. Wyroby są objęte 23% VAT. Na jaką wartość brutto będzie wystawiona faktura dla klienta? A. 5 929,00 zł B. 6 260,00 zł C. 7 700,00 zł D. 9 471,00 zł Zadanie 15. Obrót magazynowy pustaków w dniach 11-15 czerwca Dokument magazynowy Dzień wystawienia dokumentu Wielkość obrotu
Klient kupił: 6 jaj po 36gr za sztukę, 3 kostki masła po 3,56zł za koskę, 35dag polędwicy po 33,40zł za 1kg oraz 0,6kg żółtego sera po 23,90zł za 1kg. Ile reszty otrzymał z 50zł. Prosze pomocy. DAJE NAJ
W sklepie spożywczym Marek kupił 1 kg mąki, 25 dag sera baiłego , 15 dag szynki, 0,02 kg, 100 g herbaty i czekoladę o wadze 80 g. Ile ważą zakupy Marka? 2011-03-25 18:13:19 Mama kupiła jedną drugą kg szynki i 30 dag baleonu.ile dekagramów ważyły te zakupy 2011-04-28 16:28:00
zapytał(a) o 18:39 Klient kupił 35 dag sera warmińskiego po 20 40 zł za kilogram ile reszty otrzymał z 50 zł klient kupił 35 dag sera warmińskiego po 20 40 zł za kilogram ile reszty otrzymał z 50 zł ? Odpowiedzi EKSPERTagusia80 odpowiedział(a) o 18:43 50zł - (0,35 * 20,40zł) = ... MarS2 odpowiedział(a) o 18:44 Czy na prawdę jesteś tak tępy, że nie potrafisz podzielić ceny przez ilość zakupionych kilogramów?Czy nie wiesz ile dag mieści się w kilogramie? Uważasz, że znasz lepszą odpowiedź? lub
Odpowiem przekornie ten- komu zależy, aby klient kupił. Selling story to nie tylko odbębnienie slajdów produktowych, które marketing prześle do sprzedaży, a sprzedaż do klienta wraz z Excelem z ofertą. (A jeżeli tak jest u Ciebie, to jest to potworna strata potencjału. Aż boli).
1. Klient kupił 35 dag sera warmińskiego po 20,40 zł za kilogram. Ile reszty otrzymał z 50 zł? 2. Opakowanie zawierające 320 g kiełbasy żywieckiej kosztuje 13,84 zł. Ile kosztuje kilogram tej kiełbasy? 1. kg kosztuje
Klient może kliknąć na takowy link, prowadzący do ekspresu do kawy, a następnie kupić rower w witrynie reklamodawcy. Sprzedaż będzie śledzona jako sprzedaż pochodząca z głębokiego linku do ekspresu do kawy i bez informacji o faktycznie zakupionym produkcie.
A) odległość od domu Tomka do szkoły jest równa 300 m. Ile wynosi ta odległość na planie? B) klient kupił 35 dag sera po 20,40 zl za kilogram. Ile reszty otrzymał z 50 zl? C) opakowanie zawierajace 320 g kiełbasy kosztuje 13,84. Ile kosztuje kilogram tej kiełbasy? Bx- 1 kg kiełbasy13,84- 320 gtwierdzenie talesa:x-1000 g13,84-320g320x=13840/320x= 32,5 zł
A w całej tej aferze chodzi o prostą rzecz. Operator broni się przed bardzo częstą sytuacją – klient bierze abonament z telefonem za 4k, sprzedaje go i z różnych przyczyn przestaje płacić. Operator wówczas jest w plecy 4k + obsługa firmy windykacyjnej itd. A dlaczego klient przestaje płacić? Powodów może być tysiąc.
15 dag = 0,15 kg0,15 • 30 zł = 4,5 złOdp.: Zosia zapłaciła 4,5 zł.
. uwreok3yco.pages.dev/120uwreok3yco.pages.dev/258uwreok3yco.pages.dev/163uwreok3yco.pages.dev/170uwreok3yco.pages.dev/102uwreok3yco.pages.dev/333uwreok3yco.pages.dev/183uwreok3yco.pages.dev/167uwreok3yco.pages.dev/340
klient kupił 35 dag sera